Amikor egy amerikai bíróság előtt esküt kell tennie valakinek, - és ki kell jelentenie, hogy "az igazságot, a teljes igazságot és csakis az igazságot" fogja vallani - lehetetlent követelnek tőle.
Könyvtárakat írtak tele azzal, hogy mik a jogaid ezen a földön. Pedig csak egyetlen igazi jogod van: békében élni. De éppen erről feledkeznek meg leggyakrabban.
Ha mondani lehetne, mondanám. Ha mutatni lehetne mutatnám.
Mondani nem lehet, mutatni nem tudom, ezért csak oda lépek,
átölellek, s azt súgom: Szeretlek.