Valaki mindig csak rólad álmodik, valaki szemében miattad könny ragyog és ez a valaki, hidd el, én vagyok., ha fába betűt vésnek, belepi a moha, de a szív mely téged szeret, nem feled el soha.
Van, aki könnyen eléri azt, akit szeret, van aki sír szenved, mire övé lehet. Van aki nevet, mert könnyen tud feledni, de van aki meghal, mert nagyon tud szeretni.
„Az vagy nekem, mint testnek a kenyér
s tavaszi zápor fűszere a földnek;
lelkem miattad örök harcban él,
mint a fösvény, kit kincse gondja öl meg.”
William Shakespeare