Lágy esőben, tömör ködben, holt részegen mély gödörben, Szilvesternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot, Boldog Új Évet Kívánok!
Csillagfényes álmaid váljanak valóra, Legyen ünnep lelkednek minden nap és óra. Kerülje a bánat örökre el házad, Érjen annyi boldogság, mit ember csak kívánhat.
Vége van az évnek, de nincs vége a létnek. Buliznak az emberek, ezerrel tépnek. Szárazon maradnak?! Ettől nem félnek. Folyadékot garatra csak vederrel mérnek. Egyszerre és hangosan egy dolgot kérnek: Boldogabb Újévet sokszorta Néked! B.Ú.É.K.
Örömötök sok, bánatotok semmi, Segítsen az Isten boldognak lenni! Legyetek mindig vidámak, Örüljetek minden szépnek, Mi így kívánunk nektek BOLDOG ÚJ ÉVET!
Nem azért születtünk, csak hogy boldogok legyünk, hanem azért, hogy kötelességünket teljesítsük, s áldani fogjuk önmagunkat, ha tudjuk, miben áll a kötelességünk.