Szeretném mondani, hogy szeretlek téged! Szeretném mondani, csak miattad élek! Szeretnék mélyen a szemedbe nézni, elmondani 100x: Nélküled nem érdemes élni!
Szeretném elmondani, hogy szeretlek téged. Szeretném, ha tudnád, hogy csak teérted élek. Szeretnék szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nélküled nem érdemes élni.
Szeretnék veled lenni egy éjszakán, elmondani, hogy szeretlek igazán. Szeretnék a karjaidba lenni, s a csókjaidat érezni, s azt a pillanatot soha nem feledni.
Minden csillagnak megvan a maga párja. Az én csillagomnak a tied az álma. S, ha egyszer csillagjaink egymásra találnak, az én álmaim végre valóra válnak!