Szeretném elmondani, hogy szeretlek téged. Szeretném, ha tudnád, hogy érted élek, szeretnék szemedbe mélyen belenézni, s elmondani: nélküled nem érdemes ÉLNI!
Eljött hát az év vége, pezsgős üveg kézbevéve, csak sok szerencsét kívánok, majd utána tovább állok, úgyis tudtad hogy ezt írom, de gondoltam azért megírom! B.Ú.É.K!